poniedziałek, 28 kwietnia 2014

TRIKI KOSMETYCZNE: MASECZKA ŚCIĄGAJĄCO-OCZYSZCZAJĄCA Z BIAŁKA JAJA KURZEGO

Dzisiaj porada kosmetyczna dla posiadaczek cery mieszanej i tłustej. Podpowiem, jak oczyścić pory przy pomocy tylko jednego składnika, który na pewno każda z was ma w lodówce- mowa o jajku. Maseczka z białka jaja kurzego pięknie radzi sobie z cerą problematyczną i doskonale oczyszcza pory. Białko ma właściwości odtłuszczające, matujące i wygładzające.


maseczka z bialka kurzegoJak przygotować oczyszczająco-ściągającą maseczkę z białka?

Maseczka z białka to nic innego jak samo białko nałożone na cerę. Wystarczy oddzielić żółtko, przelać białko do jakiegoś pojemnika i ubić na sztywna pianę. Ubite białko delikatnie nakładać na twarz np. starym pędzlem do makijażu. Trzymać na twarzy ok 20 min, a następnie zmyć. Opcjonalnie można dodać kilka kropel cytryny (rozjaśnia), olejku herbacianego (dezynfekuje), bądź innych olejów kosmetycznych.

Po zastosowaniu maseczki z białka, cera jest wyraźnie gładsza, bardziej matowa, a pory stają się mniej widoczne:) Przy regularnym stosowaniu widać dużą różnicę. Nie należy stosować częściej niż raz w tygodniu, ponieważ maseczki ściągające mają skłonności do wysuszania skóry. Nie poleca się również osobom z cerą suchą.

-->KUP OLEJEK HERBACIANY
--> ZOBACZ NAJNOWSZE PROMOCJE I KUPONYJeszcze więcej porad kosmetycznych znajdziecie na stronie facebookowej 1001 trików kosmetycznych, które powinna znać każda kobieta.

Zapraszam również na stronę Daily D3sign, na której znajdziecie fantastyczne ciekawe gadżety do domu i projekty przedmiotów codziennego użytku, wykonane w niecodzienny sposób.Brak komentarzy: