środa, 23 lipca 2014

TRIKI KOSMETYCZNE: DZIĘKI JEDWABNEJ POSZEWCE NA PODUSZKĘ OBUDZISZ SIĘ PIĘKNIEJSZA

Nie bez powodu mówi się, że sen to zdrowie, bo to właśnie podczas snu tkanki regenerują się, a organizm nabiera energii. Aby po przebudzeniu cieszyć się dobrym samopoczuciem, człowiek powinien przesypiać około 8 godzin każdej nocy, oraz kłaść się i budzić o regularnych porach. Okazuje się jednak, że nie tylko długość i pory snu mają znaczenie, ale również.. pościel w jakieś śpimy. Oto, może nie trik kosmetyczny, ale ciekawostka urodowa, dzięki której obudzisz się piękniejsza.

jedwabna poszewka lepsza od bawelnianej

Dzięki jakiej pościeli obudzisz się piękniejsza?

Od dawna wiadomo, że najlepszym materiałem na pościel jest jedwab. Jedwabne poszewki na poduszki, w przeciwieństwie do bawełnianych, nie zostawiają brzydkich, odgniecionych śladów na twarzy, które mogą prowadzić do wcześniejszego powstawania zmarszczek. Nie dość, że jedwabna poduszka działa przeciwzmarszczkowo, to nie chłonie tak bardzo kosmetyków,które stosujemy na noc i jest hypoalergiczna. Zanotowano również korzystny wpływ pościeli jedwabnej na włosy, które podczas przewracania się z boku na bok, i kręcenia w łóżku, pozostają po przebudzeniu lśniące. 

Jedwabna pościel niestety nie każdemu pasuje, no i jest dużo droższa od bawełnianej, ale zawsze można sprawić sobie jedynie jedwabną poszewkę na ulubiona poduszkę

Posty, które mogą cie zainteresować:

Zapraszam również na fanpage na facebooku 1001 trików kosmetycznych, które powinna znać każda kobieta, gdzie prócz kosmetycznych porad znajdziecie również wiele inspirujących makijaży czy stylizacji paznokci :)


Brak komentarzy: