poniedziałek, 5 maja 2014

TRIKI KOSMETYCZNE: ZAWSZE DOBRZE NAWILŻONE I GŁADKIE DŁONIE

Dłonie to jedna z niewielu części ciała, która praktycznie  24 h na dobę narażone są na działanie czynników zewnętrznych. Do tego twarda woda, którą myjemy ręce kilka razy dziennie, często powoduje jej przesuszenie i podrażnienie. Żeby cieszyć się cały czas gładkimi dłońmi należy odpowiednio o nie dbać, dlatego dziś krotki trik kosmetyczny dotyczący właśnie ich pielęgnacji.
bawelniane rekawiczki a nawilzone dlonie


Co stosować, żeby dłonie były gładkie i nawilżone?

Żeby dłonie były gładkie wystarczy na noc nałożyć na nie grubą warstwę kremu do rąk/maski i na to założyć bawełniane rękawiczki. Takie rękawiczki dostępne są w drogeriach, lub sklepach internetowych, nie kosztują dużo, a działają cuda. Ja jeszcze dodaję do kremu odrobinę oleju kokosowego. Bawełniana otoczka sprawia, że wytwarzane jest ciepło, dzięki czemu składniki odżywcze kremu lepiej się wchłaniają, a do tego chroni przed wytarciem kremu o pościel. Kiedy rano zdejmiecie rękawiczki, zobaczycie jaka gładka może być skóra waszych dłoni. Zabieg na dłonie najlepiej stosować 1--2 razy w tygodniu.

Sprawdź ceny i dostępność oleju kokosowego--> SPRAWDŹ

Posty, które mogą Cię zainteresować:

--> Lecznicze mydło z Aleppo dla cery problematycznej

--> Moc kolorowych glinek
\


1 komentarz:

Annik Sand pisze...

Olej kokosowy jest świetny! :) Uwielbiam nim smarować skórę czy to latem, czy też zimną. W upały spędzone w ogródku chroni przed promieniami słonecznymi, a zimą świetnie nawilża. <3
Pozdrawiam! :)